Szabályok

2013. évben működő amatőr versenybírók névsora.
2013. február 03-tól az alábbi 1 - 87 sorszámú listán szereplő versenybírók működhetnek. 
A listán nem szereplő, korábban bíró vizsgát tett személyek amatőr mérkőzésen, edzéseken és egyéb
rendezvényeken (vezetőbíró, pontozóbíró, zsűritag - elnök, elnökhelyettes, titkár, időmérő, tájékoztató-) 
versenybíróként nem működhetnek, és bíró titulust nem használhatnak.
Az amatőr egyesületek csak a listán szereplő személyeket foglalkoztathatják. 

 

Sorszám

Név

Minősítés

Város

Megye

 1

Ajtai Péter

AIBA

Budapest

 2

Babai Sándor

I. osztályú

Tatabánya

Komárom-Esztergom

 3

Becsey Károly

AIBA

Szeged

Csongrád

 4

Bende Szabolcs

I. osztályú

Hódmezővásárhely

Csongrád

 5

Benda Tivadar

Ö. Nemzeti

Kecskemét

Bács-Kiskun

 6

Béki Piroska

I. osztályú

Budapest

 7

Blénessy Barnabás

AIBA

Budapest

 8

Bogyó Elemér

EUBC

Szentlőrinc

Baranya

 9

Budai János

AIBA

Kaposvár

Somogy

 10

Borbély Szilárd

Nemzeti

Budapest

 11

Buga Károly László

I. osztályú

Budapesz

12 

Cseperka Zoltán

AIBA

Mohács

Baranya

13 

Császár Mátyás

I. osztályú

Csurgó

Somogy

14 

Csikai István

EABC

Kecskemét

Bács-Kiskun

15 

Csokor Zoltán

I. osztályú

Tatabánya

Komárom-Esztergom

16 

Debreceni László

AIBA

Gyöngyös

Heves

17 

Dolmányos József

AIBA***

Nagykanizsa

Zala

18 

Dorkó Péter

AIBA**

Eger

Heves

19 

Dubszky Imre

I. osztályú

Budapest

20 

Eperjesi Mihály

AIBA

Gyöngyös

Heves

21 

Fejes László

EUBC

Budapest

 22

Fésü Lajos

EUBC

Ráckeve

Pest

 23

Finesz Ernő

I. osztályú

Köszeg

Vas

 24

Gaál Tibor

AIBA

Székesfehérvár

Fehér

 25

Gálos Tamás

I. osztályú

Baja

Bács-Kiskun

 26

Gyürkő Zoltán

I. osztályú

Budapest

 27

Hangonyi Balázs

Nemzeti

Hangony

Borsod-Abaúj-Zemplén

 28

Hidvégi György

I. osztályú

Budapest

 29

Horváth Edit

AIBA

Nagykanizsa

Zala

 30

Horváth Orsolya

I. osztályú

Nagyberki

Somogy

 31

Horváth Tibor

I. osztályú

Ajka

Veszprém

 32

Jorcsák József

I. osztályú

Pécs

Baranya

 33

Juhász Roland

AIBA***

Gyöngyös

Heves

 34

Kaczmarsky Róbert

AIBA

Szombathely

Vas

 35

Kaczur Oszkár

Nemzeti

Budapest

 36

Kádár Sándor

Nemzeti

Derecske

Hajdú-Bihar

 37

Káplár Mihály

Nemzeti

Hajdúböszörmény

Hajdú-Bihar

 38

Karnits Péter

Nemzeti

Mezőtúr

Jász-Nagykun-Szolnok

 39

Kendi Ágnes Hana

I. osztályú

Budapest

 40

Kertész Henrik

 

Debrecen

Hajdú-Bihar

41 

Kincses Ferenc

EUBC

Budapest

42 

Kiss Klára

Nemzeti

Baja

Bács-Kiskun

43 

Krakovszky János

I. osztályú

Budapest

44 

Koleszár Sándor

EABA

Gyöngyös

Heves

45 

Kovács Iván

EUBC

Budapest

46 

Kovács Gábor

I. osztályú

Baja

Bács-Kiskun

47 

Kovács Károly

I. osztályú

Nagykanizsa

Zala

48 

Köles Katalin

Nemzeti

Markaz

Heves

49 

László Lajos

Nemzeti

Bogád

Baranya

50 

Lázok József

I. osztályú

Derecske

Hajdú-Bihar

 51

Lusták Sándor

EUBC

Monor

Pest

 52

Majsai Csaba

I. osztályú

Dunaharaszti

Pest

 53

Majláth István

AIBA

Budapest

 54

Máté Imre

I. osztályú

Hajdúszoboszló

Hajdú-Bihar

55 

Miklósné Szegedi Erika

AIBA

Gyöngyös

Heves

56 

Molnár Gábor

I. osztályú

Ózd

Borsod-Abaúj-Zemplén

57 

Nacsa József

AIBA

Szeged

Csongrád

58 

Nagy Ferenc

I. osztályú

Felsőtárkány

Heves

59 

Orosz József

Nemzeti

Kisfalud

Győr-Moson-Sopron

60 

Pajer Sándor

AIBA

Budapest

 61

Pályi Sándor

Nemzeti

Kecskemét

Bács-Kiskun

 62

dr. Pály István

I. osztályú

Budapest

 63

Rácsai András

Nemzeti

Debrecen

Hajdú-Bihar

 64

dr.Rátkai Norbert

I. osztályú

Nagykanizsa

Zala

65 

Rózsa András

I. osztályú

Tatabánya

Komárom-Esztergom

66 

Salamon László

Nemzeti

Nagykanizsa

Zala

67 

Serfőző Attila

EUBC

Debrecen

Hajdú-Bihar

68 

Sermer György

AIBA

Budapest

69 

Sinkó Zoltán

I. osztályú

Érd

Pest

70 

Sorosi Gyula, Dr.

Nemzeti

Budapest

71 

Sumicz Árpád, id.

EUBC

Dunaföldvár

Tolna

72 

Szabó Péter Gergő

EUBC

Budapest

73 

Szabó Sándor

Ő. Nemzeti.

Debrecen

Hajdú-Bihar

74 

Szabó Sándor

AIBA

Csermely

Borsod-Abaúj-Zemplén

75 

Szalkai Edina

I. osztályú

Hódmezővásárhely

Csongrád

76 

Szalma Zoltán

AIBA***

Budapest

77 

Szász Tibor

Ö. Nemzeti

Tököl

Pest

78 

Szűcs Veronika

AIBA***

Budapest

79 

Udvari Attila

I. osztályú

Tatabánya

Komárom-Esztergom

80 

Takács István

AIBA

Szeged

Csongrád

81 

Tarnóczy István

AIBA

Budapest

82 

Tóth István

Ö. Nemzeti

Debrecen

Hajdú-Bihar

83 

Turós Arnold Csaba

II. osztályú

Székesfehérvár

Fehér

84 

Varga Viktor

AIBA

Vecsés

Pest

85 

Varga Tamás

I. osztályú

Hajdúszoboszló

Hajdú-Bihar

86 

Vitencz László

I. osztályú

Vác

Pest

87 

Zachár Attila

I. osztályú

Budapest

Támogatók