2013. évi Versenynaptár
(tervezet)

VILÁGBAJNOKSÁGOK
Női Junior – Ifjúsági
április ? – május ?
?
Férfi Junior
augusztus 17-26.
Kijev/Ukrajna
Férfi Felnőtt
október 4-20.
Almaty/Kazahsztán


EURÓPA-BAJNOKSÁGOK
Férfi Felnőtt
május 17-26.
Minszk
Férfi Ifjúsági
augusztus 11 – 18.
Rotterdam
Női Ifjúsági – Junior
szeptember 1-8.
Romorantin / FRA


KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – FÉRFI (Senior Elite – 19 – 34 évesek)
Strandja Kupa
február 19-24.
Szófia
Kémia Kupa
március 5-10.
Halle
Bécsi Box Kupa
március 7-10.
Bécs
Zlatko Hrbic Torna
március 7-10.
Zágráb
Gee Bee Torna
március 11-15.
Helsinki
Grand Prix Usti nad Labem
március 13-17.
Usti nad Labem
Belgrád Winner Torna
április 16-21.
Belgrád
Felix Stamm Torna
április 16-21.
Varsó
Szentpétervár i Kupa
július 11-18.
Szentpétervár
Nemzeti Kupa
szeptember 5-8.
Bécs
Rodovan Bisics Torna
szeptember 12-15.
Banja Luka
Tammer Torna
október 16-21.
Tampere
Golden Glove Torna
november 21 – 25.
Belgrád





KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – IFJÚSÁGI (Youth – 17 – 18 évesek)
Damas Pozniakas Torna
március 20-24.
Vilnius
Mostari Torna
április 25-28.
Mostar
ORV (Olimpiai Reménységek Versenye) U/17-18
május 1 – 5.
Bydgoscz /POL

Klicsko Barátai Torna
június 24-29.
Berdichev/Ukrajna
Golden Glove Torna
július 4 – 8.
Novi Sad


KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – JUNIOR (15 – 16 évesek)
ORV (Olimpiai Reménységek Versenye) U/16
április 27-28.
Komarno
Heydar Aliyev Elnök Kupa
május 9 – 14.
Baku


KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – SERDÜLŐ (Schoolboys – 13 – 14 évesek)





KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – NŐI
4 Nemzet Torna
január 24-28.
Oslo
Nikolajev City Kupa
szeptember 2-7.
Nikolajev





HAZAI VERSENYEK
57. Bocskai István Emlékverseny
február 5-10.
Debrecen
f,
Énekes István Emlékverseny
február 28 – március 3.
Budapest
ifj,
IV. Tóth Ákos Emlékverseny
március 9.
Kóka
női, ffi,
IV. Nemzetközi Szalacska Kupa
március 16 – 17.
Nagyberki
s,j,i,f,n,
Utánpótlás Olimpia
március 27-30.
Pécs?
s, j,
Budapest Bajnokság
április 19-21.
Budapest

Bornemissza Gergely Emlékverseny
május 30 – június 1.
Eger
j,ifi,
Európai Uniós Országok Női Felnőtt Junior Bajnoksága
június 30 – július 7.
Keszthely

III. Papp László Emlékverseny
augusztus 1-3.
Hajdúszoboszló

Botos Boksz Gála
augusztus ?
Salgótarján

III. id. Süllős Gyula Emlékverseny
szeptember 7.
Kaposvár

Nemzetközi Paks Kupa
szeptember 14-15.
Paks
s,j,i,f,
XIII. Testvérvárosok Kupája
szeptember 14-15.
Kiskunhalas
s,j,i,f,
Horváth Géza Emlékverseny
október ?
Pécs

Matyó Kupa
?
Mezőkövesd









ORSZÁGOS BAJNOKSÁGOK
Serdülő OB. (13 – 14 évesek)
szeptember 26-29.
Budapest
Junior OB. (15 – 16 évesek)
október 17-20.
Kaposvár
Ifjúsági OB. (17 – 18 évesek)
november 7-10.
Hódmezővásárhely
Női OB.
november 20-23.
Hévíz
Férfi Felnőtt OB.
december 4-7.
?


EGYÉB VERSENYEK
XXVII. Nyári Universiade
július 6-17.
Kazany


Bizalom Kupa
I. forduló
január 26.

Bizalom Kupa
II. forduló
március 9.

Bizalom Kupa
III. forduló
május 11.

Bizalom Kupa
IV. forduló
augusztus 24.

Bizalom Kupa
V. forduló
szeptember 14.



VÁLOGATOTT CSAPATTALÁLKOZÓK





EGYÉB
Bírótovábbképzés
február 2.
Vecsés
Boxbál
február 23.
Budapest
Közgyűlés
április 6.
Budapest

Budapest, 2012. november 27-én (21/11/2012.sz. határozatával) jóváhagyta a Magyar Ökölvívó Szakszövetség Elnöksége.