Szatmári Petra is búcsúzott

Az olaszországi Casciaban a női Elite Európai Uniós bajnokságon Szatmári vereséggel távozott a bemutatkozó mérkőzése után.

75 kg Natasha Gale (ENG) – Szatmári Petra 5-0
A 29 éves angol Európa-bajnok akár két éve, most ismét legyőzte az Eb ezüstérmes Szatmárit, aki így nem jutott a négy közé.

Petrának sajnos szerencsétlen sorsolása volt, az Európa-bajnokkal kezdett és ha nyert volna, megint egy Európa-bajnok következett volna. Ehhez képest a másik ág igen light-os volt. Petra különösen az első menetben jól bokszolt, láttam benne a tűzet – mondta Kovács Mária a nők vezető edzője. Azt gondolom, hogy ezt a stílust kell továbbra is képviselnie és továbbvinnie. A bátorságot, az elszántságát láttam rajta, azt, hogy győzni akar.

Már csak egy versenyzőnk áll, ő holnap mérkőzik:

51 kg Beri Krisztina- Lise Sandjeber (SWE), a tét az érem.

Fotó: facebook.com

#VAKZSÁK 2. MENET: ÜTÉSÁLLÓSÁG – Reziliencia, pofonok, a „szellemi KO”

A legnagyobb harc nem akkor van, amikor ütünk, hanem amikor... []

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []