Virbán Gábor bronzérmes a Boxamon

A spanyolországi Boxam nemzetközi torna második napján az 54 kilogrammos Virbán Gábor lépett szorítóba a döntőbe jutásért, az olasz Serra ellen. A mérkőzés során az olasz versenyzőre a második menetben számolni kellett, ám összességében több találatot jegyzett az olasz, így pontozásos győzelmével Serra jutott a döntőbe.

Hajrá, magyar ökölvívás!

#VAKZSÁK 2. MENET: ÜTÉSÁLLÓSÁG – Reziliencia, pofonok, a „szellemi KO”

A legnagyobb harc nem akkor van, amikor ütünk, hanem amikor... []

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []