Elhunyt Szendrei Ferenc

Életének 55. évében váratlanul elhunyt Szendrei Ferenc, a Tegyünk Többet Baranyáért Ökölvívó Egyesület elnöke és vezetőedzője.

Szendrei Ferenc és Kaszás Péter együtt tevékenykedtek a nagy hagyományokkal rendelkező komlói ökölvívás megújításáért. Ennek köszönhetően folyamatosan nőtt az egyesületben sportoló fiatalok száma, és a TTBE versenyzői sikeresen szerepeltek a hazai utánpótlás-eseményeken.

Nyugodjon békében.

#VAKZSÁK 2. MENET: ÜTÉSÁLLÓSÁG – Reziliencia, pofonok, a „szellemi KO”

A legnagyobb harc nem akkor van, amikor ütünk, hanem amikor... []

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []